לפתור את הסכסוך באמצעות הליכי גישור בפיוס

בשלב הזה שבו אתם קוראים את הדברים הללו, כנראה שאתם בתחילתו או עיצומו של סכסוך – זו הבחירה שלכם איך תפתרו אותו !


לרובכם כנראה לא יצא לבקר באולמות בתי המשפט, ההכרות לרוב היא בעיקר ממסך הטלוויזיה בצפייה בחדשות או בסדרה מעניינת, אך תתארו לעצמכם, מה עלול לעבור עליכם כשתאלצו לפנות לערכאות המשפטיות ולפתוח הליכים משפטיים או כשתקבלו כתבי תביעה ?

יותר מזה, מהן התחושות כשהתובעים או הנתבעים הם בן או בת הזוג, ילדים, הורים, אחים, אחיות ואם נהייה יותר ברורים האנשים שהיו או עדיין הכי קרובים אליכם – המשפחה שלכם ?!

אם נתאר את מקצת התחושות, כנראה שסערת רגשות, לחץ נפשי, מצבי קיצון וחוסר וודאות יהיו חלק בלתי נפרד מהם.

עכשיו עולה השאלה אם היו אומרים לכם שניתן למנוע את זה ? שקיימת דרך אחרת שבאמצעותה ניתן לפתור משברי גירושין, סכסוכי ירושה, קונפליקטים מורכבים בתוך המשפחה, דרך שבה אתם בוחרים את הפתרון, שקולכם באמת נשמע ושניתן להגיע להבנות ולהסכמים מחוץ לכותלי בית המשפט, לחסוך עלויות כספיות גבוהות ובפרק זמן יחסית קצר, דרך של שפיות ושיתוף- האם הייתם בוחרים בה ?

לפני שתענו על השאלה, אתם מוזמנים להכיר את הדרך ליישוב סכסוכים שהגיעה לישראל לפני לא מעט שנים ומיושמת בהצלחה רבה אצלנו בפיוס – גישור זוגי לגירושין וסכסוכים בתוך המשפחה.


גישור בפיוס – מה זה אומר לכם?

בפיוס, גישור זוגי לגירושין וסכסוכים בתוך המשפחה נועד לפתור סכסוכים משפחתיים על ידי הצדדים עצמם, ללא מעורבות של בית המשפט ובסיוע מגשר בפיוס שהינו מקצועי, מיומן ואנושי, אפשר אפילו לומר שהוא סוג של מורה דרך לפתרון הסכסוך כשמטרתו העיקרית להוביל אתכם להבנות שינוסחו בהסכם משפטי שיובא לאישורו של בית המשפט.

במסגרת הגישור בפיוס, אנו נוגעים בכל נושאי הליבה שכל כך חשובים לכם, לרבות ענייני רכוש, משמורת ילדים, מזונות, ירושות, יחסים בתוך המשפחה וזאת תוך יצירה של שיח ודיאלוג במסגרתו אתם נותנים ביטוי לרצונות שלהם, מקשיבים לצד השני ויוצרים בסיס לתקשורת שתוביל בסופו של יום לפתרון מוסכם והוגן.

הליך הגישור בפיוס מאפשר להתמודד עם המוקשים הרגשיים שמאפיינים סכסוכי משפחה ובכלל זה משבר גירושין, הדבר נעשה בין היתר באמצעות גורם ניטרלי ומכוון שהינו כאמור המגשר בפיוס וכן ניתנת לכם האפשרות לדבר, להשמיע את הצד שלכם בסכסוך ולהקשיב לצד השני – זו הזדמנות אמיתית לפתור את הסכסוך בדרכי שלום והבנה.

אחוזי ההצלחה בפתרון הסכסוך באמצעות גישור בפיוס, הנם גבוהים ובמקרים רבים מובילים לקשר טוב יותר בניכם לבין הצד השני, גם אחרי פתרון הסכסוך ובמיוחד ביום שאחרי הגירושין.

 

חזרה לגישור משפחתי בפיוס >>
הוסף תגובה